MANPET


| ŞANZIMAN VE DİŞLİ YAĞLARI

MANPET TULLIA ATF DEXRON IID

MANPET TULLIA ATF DEXRON IID

MANPET TULLIA ATF DEXRON IID

Yüksek kaliteli baz yağlar içerisinde, sürtünme ve aşınma önleyici özellikleri sağlayan viskozite indeksi artırıcılar, oksidasyon ve köpük önleyicilerin bulunduğu özel katık sisteminin bir araya getirilmesi ile formüle edilmiştir.

KULLANIM YERLERİ

Dexron II-D performans seviyesinin belirtildiği binek araçları ve hafif kamyonların otomatik ve düz şanzımanlarının yanı sıra, bu kapsamdaki hidrolik direksiyon sistemleri için de önerilir. Aynı zamanda tarımsal ekipmanların bazı özel hidrolik sistemleri ile benzer yağ taleplerinin bulunduğu diğer sistemlerde de kullanıma uygundur.Başlıca kullanım alanları Dexron II-D veya Allison C-4 tipi yağların kullanılması istendiği arazi şartlarında çalışan araçların şanzımanları, hidrolik direksiyonları ve diğer hidrolik sistemleri, endüstriyel hidrolik sistemlerinde kullanımı uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Bu ürün, her tipteki otomobil ile değişik sürüş koşullarında bile mükemmel sürüş imkanı sağlar. MANPET TULLIA ATF II-D; yüksek performans, iyi ısıl ve oksidasyon kararlılığı, aşınma önleme, düşük sıcaklıklarda mükemmel akışkanlık ve etkili köpük kontrol gibi özellikleri sağlar.Ayrıca Type II-D için kullanılan tüm keçe malzemeleriyle uyumludur. Dolayısıyla avantajları ve sağlayabileceği faydalar, yağın kullanım süresince etkili çalışması için şanzımanları temiz tutmak amacıyla lak, çamur ve tortu oluşumuna karşı koymaktır. Daha uzun şanzıman ömrü sağlamak amacıyla, kabul edilen aşınma miktarını karşılar ve ilk çalışmayı kolaylaştırır, düşük sıcaklıklarda temiz ve hızlı yağlama sağlar. Zorlu çalışma koşulları altında düzgün ve güvenli vites değiştirme duygusu verir ve yağ kayıplarını azaltır. Etkili sızdırmazlık kontrolü sağlar.

TİPİK ÖZELLİKLERİ / TYPICAL CHARACTERISTICS

VİSKOZİTE SINIFI

-

ATF II-D

 VİSKOZİTE 100°C (EN AZ)

Mm2 /s

7,0

VİSKOZİTE 100°C (EN ÇOK)

Mm2 /s

11,0

PARLAMA NOKTASI (EN AZ)

°C

190

AKMA NOKTASI (EN ÇOK)

°C

-24

PERFORMANCE CLAIMS

Allison C-4, CAT TO-2, Ford MERCON, General Motors Type A, Suffix A (TASA), General Motors DEXRON II-D, Genaral Motors DEXRON II-E, MAN 339 Type Z-1 & Type V-1, MB 236.1 & MB 236.5, Voith 55.6335, Volvo 97335 & 97325 ZF TE-ML-02F,-03D,-04D,-14A &-17C ZF TE -ML-09.

Sormak istediğiniz her türlü soru veya bize ulaşmak için.