MANPET


GRESLER | LİTYUM GRESLER

MANPET DRUSILLA RULMAN GRES EP NL:1-2-3

MANPET DRUSILLA RULMAN GRES EP NL:1-2-3

MANPET DRUSILLA RULMAN GRES EP NL:1-2-3

Yeni nesil makine ve araçların rulmanları, mekanik aksamları gibi çok aksamlı kullanımlar için özel olarak geliştirilmiştir.

KULLANIM YERLERİ

 Ağır şok yükün mevcut olduğu her yerde kullanılır. Özellikle yüksek devirli ve su bulunan ortamlar için; NL:0-00-1 sınıfında olan gresler kış aylarında ya da kılcal borulara sahip merkezi sistemlerde, NL:2-3 sınıfında olan gresler ise yaz aylarında kullanılması tavsiye edilir. MANPET DRUSILLA RULMAN GRES NL-2 özellikle kâğıt makinelerinin kuru ve ıslak uçlarındaki geniş rulman yatakların yağlanması için önerilir.

ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil makine ve araçlarda kullanılması için son teknoloji ile üretilmiş olan lityum kompleks gres; ağır hizmet ve zorlu çevre koşullarında bile su, pas, şok yükleme uygulamalarında yüksek performans sağlar. Çok yüksek hızlarda bile yüksek seviyede pompalanabilme yeteneği ve iyi yağlama özelliğine sahiptir. Yüksek basınç önleme özelliği ile ağır ve darbeli yüklerde çok iyi koruma sağlar. Aşınma ve yorulmaları azaltarak rulman ömrünü uzatır. Gres sarfiyatının azalmasına yardımcı olarak tasarruf sağlar, bakım ve işçilik maliyetlerini düşürür. Merkezi sistemlerde kolay pompalanır, pas ve korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.

TİPİK ÖZELLİKLERİ / TYPICAL CHARACTERISTICS

NLGI No

#

NO: 2

NO: 3

RENK / COLOR

-

SARI / YELLOW

SABUN CİNSİ / SOAP TYPE

-

LİTYUM / LITHIUM

PENETRASYON / PENETRATION 25 °C – 0.1 mm

 

ASTM D 217

265 - 295

220 - 250

DAMLAMA NOKTASI / DROPPING POINT

ASTM D 566

185

ÇALIŞMA SICAKLIĞI / OPERATING TEMP. (°C)

 

-

-25 / +130 °C

 

Sormak istediğiniz her türlü soru veya bize ulaşmak için.