MANPET


GRESLER | YÜKSEK ISI GRESLERİ

MANPET CONALL MOLIBDEN XHP-322

MANPET CONALL MOLIBDEN XHP-322

MANPET CONALL MOLIBDEN XHP-322

Molibden disülfidli lityum kompleks gres, son teknoloji ile üretilmiş lityum kompleks gres içerdiği kaliteli mineral baz yağlar, Molibden Disülfid (MoS2) ve yüksek basınç ve aşınma önleyici yeni nesil paket katıklar sayesinde titreşim ve yük altında sürtünmeyi ve aşınmayı azaltarak üstün koruma sağlar.

 

KULLANIM YERLERİ

MANPET CONALL MOLIBDEN XHP-322; otomobil ve ticari araçların, arazi ve madencilik ekipmanlarının, iş makinelerinin genel yağlama uygulamalarında kullanılır. Ayrıca Molibdenli gres talep birçok endüstriyel uygulamalar için de uygundur. Şasi yağlamasında, mafsallı bağlantılarda kardan mafsalında, tekerlek yataklarında, ön düzenlerde ve burç mafsal pimlerinde, özellikle kayma yüzeyleri, rulmanlı yataklar, kamlar, demir yolları düz rulman yatakları ve zincirler için çok uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Çalışma sıcaklığı -12 ile 130 °C aralığında çalışır. Teknik özellikleri yapısında bulunan Molibden Disülfid (MoS2) sayesinde ağır ve darbeli yüklere karşı ilave koruma sağlayarak, titreşim anında metalin metal ile temasını önler yüksek ısıya ve suya direnci mükemmeldir. Aşınma, pas ve korozyona karşı yüksek mukavemet gösterir. Kolay pompalanabilme özelliğine sahiptir. İlk çalışma esnasında kolayca yağlama noktalarına ulaşmasını sağlar. Etkili koruma sağlayarak, ekipman ömrünü uzatır.

 

TİPİK ÖZELLİKLER/ TYPICAL CHARCTERISTICS

NILGI No

-

2

Renk / Color

-

Siyah / Black

Sabun cinsi / soap  type

-

Lityum / Lithium

Penetrasyon/ Penetration 25 °C, 0,1 mm

ASTM D 217

270

Damlama Noktası/ Dropping Point ° C

ASTM D 566

350

Kaynama Yükü kg 4- Ball EP (kgs)

ASTM D 2596

400

Sormak istediğiniz her türlü soru veya bize ulaşmak için.