MANPET


GRESLER | YÜKSEK ISI GRESLERİ

MANPET CONALL KALSİYUM SÜLFONAT GRES

MANPET CONALL KALSİYUM SÜLFONAT GRES

MANPET CONALL KALSİYUM SÜLFONAT GRES

Yüksek basınca, suya, yüksek sıcaklığa, dayanıklı yeni nesil makine ve araçlarda kullanılması için son teknoloji ile üretilmiştir.

KULLANIM YERLERİ

Demir çelik endüstrisinde sürekli döküm ve haddecilikte, kâğıt, fabrikalarında ıslak kuru keçe rulo bölümlerde çalışan rulmanlarda ve tüm endüstriyel uygulamalarda zorlu koşullar altındaki ıslak, yük, yüksek sıcaklık çalışmalar için uygundur.

ÖZELLİKLERİ

 Kalsiyum sülfonat kompleks gresi çok amaçlı suya dayanıklı ağır hizmet ve zorlu çevre koşullarında bile su, pas, yüksek sıcaklık, şok yükleme uygulamalarında yüksek performans sağlayan yeni nesil kalsiyum sülfonat kompleks gresi çok yüksek hızlarda bile yüksek seviyede pompalanabilme yeteneği ve iyi yağlama özelliğini korurken su direnci, yük kapasitesi, ısıl direnç ve korozyona karşı koruma açısından gelişmiş özelliklere sahiptir. MANPET CONALL KALSIYUM SULFONAT GRES; taşıma, marin ve off-shore uygulamalarda tüm ağır yük, şok, suya sık temas eden alanlarda deniz suyunun varlığında dahi korozyona ve oksidasyona karşı mükemmel koruma sağlar.

TİPİK ÖZELLİKLER/ TYPICAL CHARCTERISTICS

ASTM

DESCRIPTION

RESULT

D1403

CONE PENETRATION

NLGI: #2

D2265

DROPPING POINT

308 °C

D1264

WATER WASHOUT

0,88 %

D4069

WATER SPRAY OFF

20%

D2266

4-BALL WEAR SCAR (mm)

0.36

D2596

4-BALL SEIZURE LOAD (kg)

100

D2596

4-BALL WELD POINT (kg)

400

D1831

ROLL STABILITY (penetraion stability change after rolling 2 hours at 25°C)

+4

Sormak istediğiniz her türlü soru veya bize ulaşmak için.